Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, metallikaiverruskone teräsputkeen
Langaton lasermerkintä ja kaiverrus Kannettava kädessä pidettävä lasermerkintäkone Paperin pakkauslaatikon rungon laserkoodauskone
Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, litiumparistomerkintäkone, langaton Dot Peen -merkintäkone.
Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, langaton Dot Peen -merkintäkone.Kädessä pidettävää pneumaattista merkintäkonetta putkille käytetään pyöreiden putkiliitosten merkitsemiseen, ja kone kiinnitetään työkappaleeseen erityisellä työkalulla (V-muotoinen työkalu), jota on helppo kuljettaa ja käyttää.
1. Tietokoneen editointi, ohjain B (windows system) voi olla lisävaruste, pieni koko, kevyt, mobiilimerkintä.
2. Kädessä pidettävä paikannusmerkintä suurille laitteille, raskaalle työkappaleelle.
3. Ohjain voi automaattisesti lisätä sarjanumeroita, tavaramerkkejä jne.
4. Pysyvä merkintä.
5. Voidaan helposti integroida teollisiin tuotantolinjoihin.
| Malli | LYQD-SC1503 |
| Merkintätyyppi | Kädessä pidettävä pneumaattinen merkintäkone putkille |
| Mitat | 18cm x 18cm x 8cm |
| Paino | 12kg |
| Virrantoimittaja | 220V, 50Hz, kaksivaiheinen teho |
| Merkintäalue | 80mm * 30mm |
| Merkintäsyvyys | 0,1-0,5 mm |
| Askelmoottori | Digitaalinen asema Yamayama, Japani |
| Ohjainkisko | Hiwin, Taiwan, Kiina |
| Neula | Volframiteräs, Japani |
| Liittimet | Vakio ja räätälöity |
| Sähkömagneettinen merkintä Kokoonpano | Saksa |
1. Räätälöityjä ja OEM-tilauksia tuetaan.
2. Kaikki OEM-palvelut ovat ilmaisia, asiakkaan tarvitsee vain toimittaa meille logopiirustus, toimintovaatimukset, värit jne.
3. MOQ:ta ei vaadita.
4. Vilpittömästi etsivät jakelijoita ympäri maailmaa.