Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, metallikaiverruskone teräsputkeen
Langaton lasermerkintä ja kaiverrus Kannettava kädessä pidettävä lasermerkintäkone Paperin pakkauslaatikon rungon laserkoodauskone
Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, litiumparistomerkintäkone, langaton Dot Peen -merkintäkone.
Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, langaton Dot Peen -merkintäkone.Paristokäyttöinen kädessä pidettävä merkintäkoneLYD-3000Plus: Kannettavin ja tarkin kädessä pidettävä merkintäkone
meillä on vahva vahvuus ja täydellinen hallinta. Lisäksi meillä on oma vientilisenssi. Toimimme pääasiassa sarjan tekemisessäMerkintäkoneja niin edelleen.
LYD-3000Plus litiumakulla ja ilman muuta kaapelia voi merkitä minne menetkin. LYD-3000Plus yhdistää värillisen 4 tuuman kosketusnäytön ja Windows-tyylin ihmisen ja tietokoneen vuorovaikutteisen käyttöjärjestelmän, mikä tekee merkintäprosessista helppoa ja kätevää. Koneen kokonaispaino 5-5,5 kg, räätälöidyllä kannakkeella sopimaan erilaisiin merkintäkappaleisiin.
LYD-3000Plus voi antaa tuotteellesi pysyvän ja kestävän merkinnän. LYD-3000Plus, joka on varustettu erittäin tarkalla askelmoottorilla ja kaksinkertaisilla ohjauskiskoilla, tuottaa vähän melua ja korkean suorituskyvyn. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko, 167 mm * 115 mm * 271 mm konekoko ja 90 mm * 30 mm merkintäkoko, LYD-3000Plus voisi sopia useimpiin merkintäkappaleisiin ja kauheaseen, kapeaan työympäristöön.
Käyttöjärjestelmä tukee tekstiä, matriisia, vektorigrafiikkaa, jossa on sarja-, VIN-, PIN-, VCode-, päivämäärä-aika jne. kooderityyppi, joka sopii erilaisille työntekijöille.
| Malli | LYD-3000Plus |
| Merkintätyyppi | Sähkökäyttöinen käsikäyttöinen |
| Mitat | 167mm * 115mm * 271mm |
| Paino | 5-5,5 kg |
| Virrantoimittaja | Litiumparisto |
| Merkintäalue | 90mm * 30mm |
| Merkintäsyvyys | 0,01-0,3 mm |
| Järjestelmä | Ihmisen ja koneen käyttöliittymä, sulautettu ARM9 teollisuusohjausjärjestelmä, koko näytön kosketusohjaus |
| Näyttö | 4 tuuman todellinen värillinen kosketusnäyttö |
| Ohjauskortti | ARM+STM32-bittinen prosessori |
| Askelmoottori | Digitaalinen asema Yamayama, Japani |
| Ohjainkisko | Hiwin, Taiwan, Kiina |
| Neula | Volframiteräs, 4cm, Japani |
| Liittimet | Vakio ja räätälöity |
| Sähkömagneettinen merkintä Kokoonpano | Saksa |
1. Räätälöityjä ja OEM-tilauksia tuetaan.
2. Kaikki OEM-palvelut ovat ilmaisia, asiakkaan tarvitsee vain toimittaa meille logopiirustus, toimintovaatimukset, värit jne.
3. MOQ:ta ei vaadita.
4. Vilpittömästi etsivät jakelijoita ympäri maailmaa.