Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, metallikaiverruskone teräsputkeen
Langaton lasermerkintä ja kaiverrus Kannettava kädessä pidettävä lasermerkintäkone Paperin pakkauslaatikon rungon laserkoodauskone
Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, litiumparistomerkintäkone, langaton Dot Peen -merkintäkone.
Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, langaton Dot Peen -merkintäkone.Kannettava sähköinen merkintäkone, LYD-800 yhdistää aidon värisen 7 tuuman kosketusnäytön ja Windows-tyylin ihmisen ja tietokoneen vuorovaikutteisen käyttöjärjestelmän, mikä tekee merkintäprosessista helppoa ja kätevää. Koneen kokonaispaino 9 kg, räätälöidyt kannakkeet sopivat erilaisiin merkintäkappaleisiin.
Koska yksi ammatillinen KiinassaKannettava sähköinen merkintäkonevalmistajat ja KiinaKannettava sähköinen merkintäkonetoimittajat, meillä on vahva vahvuus ja täydellinen hallinta.
Takaamme sinulle korkealaatuiset palvelumme aina.
LYD-800: Premium-versio korkean tarkkuuden sähköisestä kannettavasta merkintäkoneesta
LYD-800 yhdistää aidon värisen 7 tuuman kosketusnäytön ja Windows-tyylin ihmisen ja tietokoneen vuorovaikutteisen käyttöjärjestelmän, mikä tekee merkintäprosessista helppoa ja kätevää. Koneen kokonaispaino 9 kg, räätälöidyt kannakkeet sopivat erilaisiin merkintäkappaleisiin.
LYD-800 voi antaa tuotteellesi pysyvän ja kestävän merkinnän. LYD-800, joka on varustettu erittäin tarkalla askelmoottorilla ja kaksinkertaisilla ohjauskiskoilla, tuottaa vähän työääntä ja korkean suorituskyvyn. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko, 33 cm × 15 cm × 27,4 cm konekoko ja 140 mm × 60 mm merkintäkoko, LYD-800 mahtuu moniin merkintäkappaleisiin ja kauheaseen, kapeaan työympäristöön.
Käyttöjärjestelmä tukee tekstiä, matriisia, vektorigrafiikkaa, jossa on sarja-, VIN-, PIN-, VCode-, päivämäärä-aika jne. kooderityyppi, joka sopii erilaisille työntekijöille.
| Malli | LYD-800 |
| Merkintätyyppi | Kannettava sähköinen kosketusnäyttö |
| Mitat | 33 cm × 15 cm × 27,4 cm |
| Paino | 9kg |
| Virrantoimittaja | 220V, 50Hz, kaksivaiheinen teho |
| Merkintäalue | 140mm × 60mm |
| Merkintäsyvyys | 0,01-1,5 mm |
| Järjestelmä |
| Näyttö |
| Ohjauskortti |
| Askelmoottori | Digitaalinen asema Yamayama, Japani |
| Ohjainkisko | Hiwin, Taiwan, Kiina |
| Neula | Volframiteräs, Japani |
| Liittimet | Vakio ja räätälöity |
| Sähkömagneettinen merkintä Kokoonpano | Saksa |


1. Räätälöityjä ja OEM-tilauksia tuetaan.
2. Kaikki OEM-palvelut ovat ilmaisia, asiakkaan tarvitsee vain toimittaa meille logopiirustus, toimintovaatimukset, värit jne.
3. MOQ:ta ei vaadita.
4. Vilpittömästi etsivät jakelijoita ympäri maailmaa.