Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, metallikaiverruskone teräsputkeen
Langaton lasermerkintä ja kaiverrus Kannettava kädessä pidettävä lasermerkintäkone Paperin pakkauslaatikon rungon laserkoodauskone
Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, litiumparistomerkintäkone, langaton Dot Peen -merkintäkone.
Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, langaton Dot Peen -merkintäkone.Kannettava syvyysmerkintäkone Metal Engraving Machinery, LYQD-G1508 on syvä pneumaattinen kannettava merkintäkone.
Kannettava syvyysmerkintäkone metallinkaiverruskoneet
LYQD-G1508: Korkean syvyyden pneumaattinen pistemerkintäkoneisto
LYQD-G1508 on syvä pneumaattinen kannettava merkintäkone.
Jos haluat tehdä maalaus- tai pinnoitustyöt merkinnän jälkeen, se on ihanteellinen malli.
Sitä käytetään laajalti teräsrakenteissa, teräslevyissä, torninosturissa jne. Näkee merkinnät selvästi muun käsittelyn jälkeen.
Merkintäalueella on 150mm x 80mm ja 140mm x 40mm, 2 mallia.
| Malli | LYQD-G1508 |
| Merkintätyyppi | Korkean syvyys pneumaattinen Dot Peen -merkintäkone |
| Mitat | 26 cm x 19 cm x 23,5 cm |
| Paino | 23kg |
| Virrantoimittaja | 220V, 50Hz, kaksivaiheinen teho |
| Merkintäalue | 150mm * 80mm, 140mm x 40mm |
| Merkintäsyvyys | 0,1-1,2 mm |
| Askelmoottori | Digitaalinen asema Yamayama, Japani |
| Ohjainkisko | Hiwin, Taiwan, Kiina |
| Neula | Volframiteräs, Japani |
| Liittimet | Vakio ja räätälöity |
| Sähkömagneettinen merkintä Kokoonpano | Saksa |
1. Räätälöityjä ja OEM-tilauksia tuetaan.
2. Kaikki OEM-palvelut ovat ilmaisia, asiakkaan tarvitsee vain toimittaa meille logopiirustus, toimintovaatimukset, värit jne.
3. MOQ:ta ei vaadita.
4. Vilpittömästi etsivät jakelijoita kaikkialta maailmasta.