Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, metallikaiverruskone teräsputkeen
Langaton lasermerkintä ja kaiverrus Kannettava kädessä pidettävä lasermerkintäkone Paperin pakkauslaatikon rungon laserkoodauskone
Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, litiumparistomerkintäkone, langaton Dot Peen -merkintäkone.
Kädessä pidettävä sähköinen kaiverruskone, langaton Dot Peen -merkintäkone.Pöytäkoneen pneumaattinen merkintäkone, LYQD-T1508Plus yhdistää värillisen 7 tuuman kosketusnäytön ja Windows-tyylin ihmisen ja tietokoneen vuorovaikutteisen käyttöjärjestelmän, mikä tekee merkintäprosessista helppoa ja kätevää. Säädettävällä työpenkillä LYQD-T1508Plus mahtuu erilaisiin merkintöihin.
Tehtaamme on erikoistunut valmistukseenPöytäkoneen pneumaattinen merkintäkone,käsittelemme pääasiassa sarjan tekemistäPöytäkoneen pneumaattinen merkintäkone japian.
LYQD-T1508Plus: Kustannustehokas ja erittäin tarkka pneumaattinen pöytämerkintäkone pienille osille
LYQD-T1508Plus yhdistää aidon värisen 7 tuuman kosketusnäytön ja Windows-tyylin ihmisen ja tietokoneen vuorovaikutteisen käyttöjärjestelmän, mikä tekee merkintäprosessista helppoa ja kätevää. Säädettävällä työpenkillä LYQD-T1508Plus mahtuu erilaisiin merkintöihin.
LYQD-T1508Plus voi antaa tuotteellesi pysyvän ja kestävän merkinnän. LYQD-T1508Plus, joka on varustettu erittäin tarkalla askelmoottorilla ja kaksinkertaisilla ohjauskiskoilla, tuottaa vähän työskentelyääntä ja korkean suorituskyvyn. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko, 32 cm * 40 cm * 67 cm konekoko ja 150 mm * 80 mm merkintäkoko, LYQD-T1508Plus voisi sopia moniin merkintäkappaleisiin ja vaihtelevaan kauheaan työympäristöön.
Käyttöjärjestelmä tukee tekstiä, matriisia, vektorigrafiikkaa, jossa on sarja-, VIN-, PIN-, VCode-, päivämäärä-aika jne. kooderityyppi, joka sopii erilaisille työntekijöille.
| Malli | LYQD-T1508Plus |
| Merkintätyyppi | Pneumaattinen pöytätaso |
| Ilmanpaine | 0,2-0,6 Mpa |
| Mitat | 32cm*40cm*67cm |
| Paino | 50kg |
| Virrantoimittaja | 220V, 50Hz, kaksivaiheinen teho |
| Merkintäalue | 150mm * 80mm |
| Merkintäsyvyys | 0,01-2 mm |
| Järjestelmä | Ihmisen ja koneen käyttöliittymä, sulautettu ARM9 teollisuusohjausjärjestelmä, koko näytön kosketusohjaus |
| Näyttö | 7 tuuman todellinen värillinen kosketusnäyttö |
| Ohjauskortti | ARM+STM32-bittinen prosessori |
| Askelmoottori | Digitaalinen asema Yamayama, Japani |
| Ohjainkisko | Hiwin, Taiwan, Kiina |
| Neula | Volframiteräs, Japani |
| Liittimet | Vakio ja räätälöity |
| Sähkömagneettinen merkintä Kokoonpano | Saksa |
1. Räätälöityjä ja OEM-tilauksia tuetaan.
2. Kaikki OEM-palvelut ovat ilmaisia, asiakkaan tarvitsee vain toimittaa meille logopiirustus, toimintovaatimukset, värit jne.
3. MOQ:ta ei vaadita.
4. Vilpittömästi etsivät jakelijoita ympäri maailmaa.